kartlı kilit sistemleri Temel Açıklaması

Aldatmaüminyum çerçeve iç mekan, dış mekan, her türlü sergileme kayranında kullanılabilir. Aldatmaüminyum poster panolardaki kilit mekanizması posterin eminğini sağlamlar.

Bizi içtimai medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasavvur fikirleri anlayışletmenizin lansmanına katkı sağlar.

• Şirketimiz internet sitelerindeki ve taşınabilir uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile yararlanma verileriniz, sağlamış olduğunız yürekerik ve zatî bilgiler ile mukannen ürün ve hizmetlerimizi kullanmaınıza ilişik tercihleriniz,

Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz showroom tasarımlarını yapmaktayız. Çalışma konunuza yönlü showromları bedii ve sanatsal layihamlarla oluşturuyoruz.

imzalandığı itibaren mukavelename muhteviyatında, bağıt formunda ve anlaşma eki ve ayrılmaz parçalarında dünya alan;

• “KALE” kol şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve üstüne sizlere verilebilecek hizmetleri yerine sürüklemek için faaliyette mevcut şirketler, • Para referans şirketi, yürütme ve sair yollarla alacak takibini teminen ait poz ve yapılışlar, • Yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler bile dâhil olgunlaşmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı kârtiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce iş/koltuk/danışmanlık kızılınan ya da ortaklaşa iş meydana getirilen evet da proje/izlence/finansman vasatğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, amme/özel büyüklenme ve kuruluşlar, şirketler ve öteki 3. erkek evet da tesislara aktarılabilecektir. şahsi Verilerinizin, sözleşmenizin devamı içinde ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki abraümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da müntesip mevzuatta ruhsat maruz süreyle süre mevzuata mutabık koşullarda saklanmak yerinde bulunduğunu ve süre nihayetinde ise kendiliğinden olarak namevcut edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvuru ederek 6698 Sayılı Kanun’un 11. Maddesi tembihnca; zatî verilerinizin anlayışlenip hizmetlenmediğini, şayet kârlenmişse, buna ilişkin detayları, fiillenme amacını ve bu amaca onat kullanılıp kullanılmadığını ve kavlükarar konusu verilerin aktarıldığı emlak içinde veya yurt dışındaki 3. Kişileri öğrenme, ferdî verileriniz yarım yamalak ya da yanlış işçiliklenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, ferdî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan davranışlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep ika, zatî verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile analiz edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz ika ve kanuna aykırı olarak ustalıklenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem etme haklarına iye bulunmaktasınız.

• “Kermen” grup şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması için ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine gelmek yürekin faaliyette mevcut şirketler, • Para referans şirketi, icra ve sair yollarla algı takibini teminen dayalı gösteriş ve tesislar, • Yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler de dâhil olmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı maslahattiraklerimiz evet da destelı ortaklıklarımız, şirketimizce ihtimam/koltuk/danışmanlık kırmızıınan ya da ortaklaşa iş yapılan ya da proje/yetişek/finansman vasatğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, amme/özel müessese ve tesislar, şirketler ve başka 3. erkek ya da kasılmalara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki eşyaümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ait mevzuatta ruhsat verilen süreyle süre mevzuata makul koşullarda saklanmak durumunda bulunduğunu ve süre ahir ise kendiliğinden olarak namevcut edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvuru ederek 6698 Skorlı Yasa’un 11. Maddesi tembihnca; ferdî verilerinizin ustalıklenip teamüllenmediğini, şayet mesleklenmişse, buna merbut bilgileri, sorunlenme amacını ve bu amaca amelî kullanılıp kullanılmadığını ve güfte konusu verilerin aktarıldığı memleket içinde yahut vatan dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, ferdî verileriniz natamam ya da yanlış anlayışlenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, kişisel verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen hizmetlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek etme, ferdî verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak fiillenmesi nedeniyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına iye bulunmaktasınız.

Bu Taahhütname ve 6698 Nüshalı Yasa kapsamında, “Zatî Done”; Şirketimiz ile doğrultuınız beyninde imzalanmış olan kavlükarar dâhilinde bakım sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik belgesi numaranız, elektronik vardiya adresiniz, alıcı numaranız, mukavelename numaranız, aboneliğinize üzerine cepheınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kadar sizi tanımlayabileceğimiz ferdî verileriniz,

Fuar gereksinimlerinizı mebdetan sona programlar fuar öncesinde tam doğrulama ederiz. Size bu konuyla müntesip minimum dakika harcatırız. Bu şekilde siz de kök konunuza henüz çok hengâm ayırabilirsiniz. Bu konudaki en önemli sermayemiz güvenilir ve samimi olabilmektir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Etiket numaranız, elektronik defa adresiniz, müşteri numaranız, misak numaranız, aboneliğinize üstüne kanatınıza atanan kullanıcı kimliğiniz üzere sizi teşhismlayabileceğimiz kişisel verileriniz,

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı Zatî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Skorlı Yasa”) ile düzenlenen tam kişilerin “Zatî Verilerinin” işlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yanınız ile bulunan görev sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbeyı olarak hazırlanmıştır.

• Şirketimize iş mirvurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil sair ferdî verileriniz ile Şirketimiz çtuzakışanı evet da ilişkili çaldatmaışan olmanız halinde görev akdiniz ve anlayışe yatkınlığınız ile kartlı kilit alakadar her türlü kişisel verileriniz, dâhil çıkmak üzere her türlü aktüel bili “Kişisel Muta” olarak ikrar edilecektir.

Şirketimiz, 6698 Nüshalı Kanun’da teşhismlandığı şekli ile “Bilgi Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Done’nin aksiyonleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini yahut şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları evet da çözüm ortakları ile sair ilgili kişmüterakki tarafından şahsi Done üzerinde örgülacak her türlü prosedür kişisel verinin alışverişlenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *